Mamy nową stronę internetową !

Szanowni Państwo, naturalną konsekwencją zmiany naszego brandu było poczynienie zmian w naszej stronie internetowej. Nie bylibyśmy jednak sobą gdybyśmy nie zrobili tego ze smakiem, polotem i  pełną dbałością o szczegóły, czyli wypisz wymaluj dokładnie tak jak nasze wypieki :) Od razu na samym początku odrzuciliśmy pokusę jedynie powierzchownych zmian w szacie graficznej i zdecydowaliśmy się na pełną zmianę strony zarówno w oprawie graficznej jak i treści.

Cieszymy się każdym nowym elementem nowej strony, ale szczególnie jesteśmy dumni z galerii fotograficznej w której nareszcie możemy pokazać tradycję i kunszt cukierniczy naszych mistrzów – i tu ważna uwaga – Szanowni Państwo, chcemy jeszcze raz podkreślić to co mówimy od zawsze – nasze wypieki naprawdę tworzą artyści i każdy najmniejszy nawet detal jest indywidualnym i przepełnionym pasją małym dziełem sztuki. Ta galeria fotograficzna jest tego właśnie kolejnym świadectwem.

Oddajemy wreszcie Państwu  do dyspozycji nową stronę i wierzymy w to że dostarczy Państwu przyjemnych doznań estetycznych, ale również kompetentnych informacji o produktach i bieżącej działalności spółki. Strona jest całkiem świeżutka i pachnąca nowością, więc w razie jakichkolwiek problemów prosimy zgłaszać je na bieżąco za pomocą email lub formularza kontaktowego na dole strony, nasz dział informatyczny jest do Państwa dyspozycji.

Smacznego i pozdrawiamy :)

Skontaktuj sie z nami

Prosimy o informację

Not readable? Change text. captcha txt